Sakarya İstanbul Havalimanı Servisi Hakkında

Sakarya'da ikamet edip İstanbul Havalimanından uçak bileti alıp seyahat yapacak herkesin aklına takılan sorulardan biri de Sakarya İstanbul Havalimanı Servisi Var mıdır? Alternatifler Nelerdir. Bizde bu yazımızda sizlere rehber niteliğinde olacak Sakarya İstanbul Havalimanı Ulaşımı konusuna değineceğiz. Hadi Başlayalım

Sakarya İstanbul Havalimanı seyahatinin birçok yolu olmasına karşılık yazımızın sonunda sizlere en ekonomik ve kolay ulaşım seçeneğini de sunacağız.

 

Sakarya İstanbul Havalimanı Yol Güzergahı

Üç adet yol alternatifine sahipsiniz ve bunlar Kuzey Marmara Otoyolu, E-80(O-6) Otoyolu ve D-100 Karayolu.

İstanbul Havalimanı’na Kuzey Marmara Otoyolu’nu kullanarak seyahat etmek isteyenler için toplam gidecekleri mesafe 188 Km olup Sakarya’daki konumunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İstanbul Havalimanı’na E-80 (Halk arasında bilinen adıyla ‘otoban’) ı kullanarak seyahat etmek isteyenler için toplam gidecekleri mesafe 184 Km olup Sakarya’daki konumunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İstanbul Havalimanı’na D-100 Karayolu (Halk arasında bilinen adıyla ‘e-5’)i kullanarak seyahat etmek isteyenler için toplam gidecekleri mesafe 186 Km olup Sakarya’daki konumunuza göre değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Bu alternatifler arasında en hızlısı kuşkusuz Kuzey Marmara Otoyolu’dur. Ancak bu güzergahı kullanmadan önce köprü ve otoyol geçiş ücretlerini hesaplamanızı öneririz. Hesaplamak için tıklayınız.

 

Taksi İle Ulaşım

Taksi, günümüzde birçoğumuz için vazgeçilmez bir ulaşım aracıdır. Ancak Sakaryadan İstanbul Havalimanı’na taksiyle ulaşım taksimetre ücretleri sebebiyle çok tercih edilmeyen bir yöntem olduğunu belirtmek isteriz.

VIP Araç İle Ulaşım

Konforunuzdan ödün vermeden en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde adresinizden doğrudan İstanbul Havalimanı’na ulaşmak isterseniz Tanrıverdi VIP Araçları ile ulaşım sizin için en uygun seçenek olabilir.

Bunun için yapmanız gereken tek şey 444 24 58 numaralı Asil Tanrıverdi Çağrı Merkezini aramak ve rezervasyon yapmak olacaktır.Sabiha Gökçen Havalimanı Aktarmalı Ulaşım

Sakarya İstanbul Havalimanı ulaşımı hakkında, Alternatifler arasında en çok tercih edilen ve en ekonomik ulaşım Sakarya’dan Sabiha Gökçen Havalimanı’na Tanrıverdi Turizm ile ulaşım sağlayıp en yakın Havaist aracıyla İstanbul Havalimanı güzergahına devam etmektir. Bu seyahat için Tanrıverdi Sakarya Sabiha Gökçen Havalimanı Servisi saatlerini ve Havaist Sabiha Gökçen Havalimanı İstanbul Havalimanı Servisi saatlerini kontrol edip size en uygun sefere rezervasyon yapmanızı ya da online bilet almanızı öneririz. Tanrıverdi Çağrı Merkezi Numarası 444 24 58 iken Havaist Çağrı Merkezi Numarası 0850 888 3334 dür.

Şimdiden iyi Yolculuklar Dileriz.