Tüm Uçak Biletleri Bir Arada!

Yüzlerce havayolu firmasının rekabet ettiği günümüz koşullarında, en ucuz firma kavramı geçerliliğini kaybetmiş durumda.

Farklı seyahat güzergahlarında, farklı havayolu firmaları daha ucuz uçak bileti fırsatları sunabiliyor.

Ancak her firmayı kendi sitelerinden tek tek kontrol etmek oldukça yorucu ve vakit kaybettirecek bir uğraş olacaktır. Özellikle yurtdışı uçak bileti için işiniz çok daha zorlaşacaktır. Asil Tanrıverdi Turizm onlarca havayolu firmasının tüm uçak biletlerini bir araya getiriyor.

Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Onur Air gibi yerli firmaların yanı sıra, Lufthansa, Emirates, Qatar Airways, Ryanair gibi Dünya devlerinin uçak biletleri de Biletbayi aracılığı ile çok yakında Tanrıverdi Turizm de listelenecek. Tanrıverdi Turizm sayesinde misafirlerimizin seyahat edeceği rotadaki farklı firmaların tüm alternatif seyahatlerini bir arada listeleyebiliyor, uçak bilet fiyatlarını karşılaştırabiliyoruz. çok yakında sizlerle.. Sakarya ( Adapazarı ) Sabiha gökçen ve İstanbul yeni havalimanı otobüs seferlerimiz hizmete girmiştir.

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (UETDS giriş ile),ilk olarak 08.01.2018 tarih ve 30295 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolu Taşıma Yönetmeliği (KTY) ile tanımlanmıştır