Hakkımızda


Kapasitesini ve hizmet kalitesini her geçen yıl artırmaktadır. Asil Tanrıverdi Turizm" in yolcu ve sefer sayısını artırmaya devam etmesi şirket"in sektördeki güçlü konumunu gözler önüne sermektedir. Yolcuların ihtiyaç önceliklerini görüp, hizmeti müşterinin olduğu her yere götürme felsefesinden yola çıkan, Asil Tanrıverdi turizm, şehirlerarası servis olanaklarını en üst seviyeye çıkarmıştır.

Geniş servis ağı ile yolcuların servis ihtiyacı taleplerine cevap vermektedir. Asil Tanrıverdi Turizm güler yüzlü, özverili ve saygılı personeli ile uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için her türlü önlemi almak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve yolcularımızın değişken beklentilerini karşılamak için sürekli çalışmaktayız.


KURUMSAL YAPI


Asil Tanrıverdi Turizm’in ana faaliyet konusu yolcu, servis taşımacılığı ve turizm taşımacılığı olup aksaklıkların ortadan kalkması için her türlü önlemi alarak, bunun ile ilgili teknolojik gelişmeleri takıp ederek yolcu ve kurumlara en iyi hizmeti vermekteyiz.

Asil Tanrıverdi Turizm, 1947’den beri Türkiye nin çeşitli bölgelerinde yolcu taşımacılığı, servis taşımacılığı ve turizm taşımacılığı ile birçok yolcu ve kurumlara hizmet vermiş köklü tanınır bir şirkettir. şuan için Sakarya - Sabiha Gökçen Ulaşım servis hizmeti vermektedir.

Asil Tanrıverdi Turizm bünyesindeki yetenekleri etkin şekilde değerlendirmek ve eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak çalışanlarımız ile kurumsal yapımızı her zaman üst düzeyde tutmaktayız.


FAALİYETLER


Asil Tanrıverdi Yıldıray Turizm Seyahat Org. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1947 yılında şehirler arası yolcu taşımacılığı yapmak için kurulmuş Türkiyenin değişik illerinde bu hizmetini büyüyerek yerine getirmiştir. Asil Tanrıverdi Turizm faaliyetlerine, şehirlerarası yolcu taşımacılığının yanında gün geçtikçe yenilerini eklemiş birçok projede başarılarını göstermiştir.

Asil Tanrıverdi Turizm Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ile iş birliği yaparak TCDD müşterilerine İstanbul içinde birçok noktaya servis hizmeti vermiş ve verilen hizmetin kalitesinden birçok yerde adını duyurmuştur. Gün geçtikçe faaliyetlerine yenilerini ekleyen Asil Tanrıverdi Turizm, Milli Savunma Bakanlığı bünyesinde yine İstanbul sınırları içerisinde Milli Savunma Bakanlığı personellerine, Nato , Jandarma Komutanlığı Tokat Belediyesi, Tekirdağ Belediyesi gibi Kamu Kuruluşlarına hizmet vermiş senede Yüz bin’in üzerinde personel taşımacılığı yapmıştır.

Tecrübelerine her geçen gün yenilerini ekleyerek büyüme hedefinden hiç ödün vermeyen Asil Tanrıverdi Turizm, daha da büyüyerek, hizmetlerine Türk Hava Yolu (THY) ‘nın şehirlerarası yolcu taşımacılığı operasyonu ile devam etmiş, Sabiha Gökçen Havaalanından Bursa, Adapazarı, Kocaeli bölgelerine, Türk Hava Yollarının müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermeye devam etmiştir.