Kullanım Şartları


Bilet üzerinde yazılı tarih, saat ve güzargah için geçerlidir. Tarihi ve saati geçmiş biletler için hiçbir hak talep edilemez.Tanrıverdi Turizm şubelerine, hareket saatinden 24 saat öncesinde, bilet ile birlikte yapılan iptal başvurularına para iadesi; 12 saat önce yapılan başvurulara ise açık tarihli bilet teslimi yapılmaktadır (Telefon ile bilet iptali yapılamaz)Telefon ile yaptırılan rezervasyonlar (özel günler ve haftasonu hariç) hareket saatinden 1 saat öncesine kadar geçerlidir.

Bu süre içerisinde alınmayan biletler için yapılmş rezervasyonlar otomatik olarak iptal edilir. Otobüs ve şehiriçi servis araçları içerisinde unutulan, kaybolan, çalınan ve hasar gören eşyalardan Tanrıverdi Turizm sorumlu tutulamaz. Bilet gösterilip fiş alınarak bagaja verilen eşyanın idari ve adli makamlarda yapılacak muayenelerinde doğacak cezai mesuliyet bagaj sahibine aittir.

Bagaj fişini mutlaka isteyiniz. Trafik kazalarından doğan maddi ve manevi zararların ihtilafında TC Mahkemeleri yetkilidir.30 Kg"ı aşan bagajlar için ekstra taşıma ücreti alınır. Ödediğiniz ücret için makbuz alınız. Bagaj fişi alınmayan ve bagaja teslim edilmeyen eşyalardan Tanrıverdi Turizm sorumlu tutulamaz.

BİLET SATIN ALAN YOLCU YUKARIDAKİ ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR.