İnsan Kaynakları


Asil Tanrıverdi Turizm bünyesinde farklı disiplinlerde, kendi organizasyonu içinde uzmanlaşmış işgücünü barındırmaktadır. Asil Tanrıverdi Turizm"de çalışan her kişi kurum zincirinin önemli bir halkasıdır.

Asil Tanrıverdi Turizm bünyesindeki yetenekleri etkin şekilde değerlendirmek ve eğitim düzeyi yüksek, iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimcilik yeteneğine sahip, enerjik, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli bulunan, takım çalışması yapabilen, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak personeller ile kadromuz oluşmuştur.


SOSYAL SORUMLULUK


Asil Tanrıverdi Turizm, sosyal sorumluluk duyarlılığını, yönetiminin ayrılmaz bir parçası olarak görmekte olup sosyal çevrenin sağlık ve eğitim yönlerine son derece bağlıdır.


POLİTİKALAR


Toplam kalite, hizmet ve yaşam biçimimizi, kara yolu insan taşımacılığında mükemmele sürekli ulaşmak için iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti için, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğudur.

Tüm ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak. Toplam kalite, hizmet ve yaşam biçimimizi, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti için, çalışanlarımızın motivasyonu ve mutluluğunun önemli olduğunun bilincindeyiz.

( UETDS) uyma zorunluluğu 20.06.2020 tarihinden itibaren başlayacaktır. Bilgilerini sisteme tam ve doğru beyan etmeyen yolculara bilet kesilmeyecektir. Bilginize önemle duyurulur.